Skup Nieruchomości Sopot

Skup nieruchomości Sopot za gotówkę swoją ofertę kieruję w dużej mierze do osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania, domu, działki, biura bądź też innego lokalu użytkowego.

Po długich rozważaniach w końcu postanowiłeś na stałe wyjechać za granicę? A może z powodu problemów finansowych zdecydowałeś spieniężyć nabytą w spadku nieruchomość? Choć mogłoby się wydawać, że sprzedaż mieszkania zlokalizowanego w jednym z najpopularniejszych nadmorskich kurortów jakim jest Sopot, nie powinna stanowić żadnego kłopotu, to w rzeczywistości zdecydowana większość potencjalnych sprzedawców narzeka na stosunkowo długi czas oczekiwania na chętnego i co najważniejsze zdecydowanego kupca.

Wykup nieruchomości trójmiasto
W takich sytuacjach, najprostszym i zarazem najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z atrakcyjnej oferty naszego skupu nieruchomości Sopot. Skupujemy nieruchomości w Sopocie za gotówkę, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat. Z naszych usług skorzystać może każdy, kto ma problem z odsprzedażą mieszkania, domu, działki, biura itp. Działamy szybko i profesjonalnie, na pierwszym miejscu stawiając dobro i komfort naszych Klientów. 

Zastanawiasz się, jakie nieruchomości skupujemy? Kiepska lokalizacja, nieatrakcyjny wygląd lokalu, mieszkanie do gruntownego remontu, dom obciążony hipoteką czy nieruchomość zadłużona opłatami czynszowymi – wszystkie wyżej wymienione minusy jesteśmy w stanie zamienić w plus. Wykup nieruchomości Sopot za gotówkę każdą sprawę traktuje w sposób indywidualny, oferując swoim Klientom najlepszą cenę sprzedaży lokalu użytkowego.

Jak wygląda współpraca ze skupem nieruchomości Sopot?
Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego natychmiast przystępujemy do działania. W pierwszej kolejności wykwalifikowany rzeczoznawca z bogatym doświadczeniem, na podstawie otrzymanych fotografii oraz dokumentów, przystępuje do dokonania wstępnej wyceny nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży. W momencie, kiedy wstępna wycena zostanie zaakceptowana przez potencjalnego sprzedawcę, wówczas pracownik skupu nieruchomości Sopot za gotówkę dokonuje osobistych oględzin danej nieruchomości.

Kolejnym etapem nawiązanej współpracy jest przedstawienie przez nas ostatecznej oferty sprzedaży, a także przygotowanie wstępnej umowy sprzedaży nieruchomości sporządzonej w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Wraz z zaakceptowaniem oferty sprzedażowej Klient otrzymuje stosowną kwotę zaliczki, wypłacaną natychmiast do ręki. Następnie za porozumieniem obydwu stron, zostanie wyznaczony termin podpisania aktu notarialnego.

Dbając o bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów data ta jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb, tak by razie potrzeby dysponowali oni odpowiednią ilością czasu, który umożliwi im np. wyprowadzkę z mieszkania. Po podpisaniu aktu notarialnego pozostała część gotówki ze sprzedaży nieruchomości przelewana jest na konto sprzedawcy.
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem: 58 500 80 83.
Nasza firma prowadzi działalność na terenie województwa pomorskiego głównie Gdańsk, Gdynia, Rumia.
Chętnie kupimy nieruchomości z innych terenów Polski.