Skup działek

Działki, zwłaszcza te pod zabudowę, podobno cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak praktyka pokazuje, że niejednokrotnie trzeba czekać nawet latami, by znaleźć odpowiedniego kupca, nawet w przypadku pomocy pośrednika nieruchomości.

Jeśli więc zależy nam na szybkiej sprzedaży działki, a tym samym na szybkich pieniądzach, wówczas lepiej pomyśleć o innym rozwiązaniu. Nasz skup nieruchomości, w tym działek, to propozycja dla tych, którzy oczekują szybko i sprawnie przeprowadzonej transakcji bez konieczności sprzedaży swojej nieruchomości za przysłowiowe grosze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszego skupu działek?

Ponieważ jesteśmy elastyczni na propozycje i bardzo rzadko mówimy „nie”, jednocześnie starając się zaoferować takie warunki transakcji, które będą satysfakcjonujące i korzystne dla każdej ze stron. Klient nie musi martwić się, że działka może mieć nieatrakcyjną lokalizację, mało praktyczny areał lub jest nieodrolniona.

Co więcej, nasz skup działek oferuje bezpłatną i profesjonalną (a do tego do niczego jeszcze nie zobowiązującą) wycenę nieruchomości, uczciwe i przejrzyste warunki transakcji, pieniądze wypłacane klientowi praktycznie od ręki, pomoc prawną, a cała procedura kupna-sprzedaży, wraz z wszelkimi formalnościami, zajmuje dosłownie kilka dni, a w szczególnych przypadkach może zamknąć się nawet w 24 godzinach.

Kiedy warto skorzystać z usług skupu działek?

Tak jak zaznaczyliśmy, gdy klientowi zależy na szybkiej i sprawnej sprzedaży oraz na pieniądzach od ręki,
Gdy nie klient nie ma czasu zajmować się szukaniem kupca na własną rękę, a jednocześnie nie chce płacić prowizji pośrednikowi,
Gdy działka posiada zadłużoną hipotekę, co praktycznie uniemożliwia znalezienie klienta prywatnego,
Gdy klient nie jest w stanie spłacać kredytu zaciągniętego pod hipotekę działki – wówczas tylko szybka sprzedaż może uchronić przed jeszcze większymi długami, a w konsekwencji przed egzekucją komorniczą,
Gdy spadkobierca chce jak najszybciej spieniężyć działkę otrzymaną w spadku.
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem: 58 500 80 83.
Nasza firma prowadzi działalność na terenie województwa pomorskiego głównie Gdańsk, Gdynia, Rumia.
Chętnie kupimy nieruchomości z innych terenów Polski.