Skup domów

Jak szybko sprzedać dom? Zarówno poszukiwania klienta na własną rękę, jak i korzystanie z usług pośrednika nieruchomości, zwykle wiąże się z tym, że na potencjalnego kupca trzeba czekać miesiącami, żeby nie powiedzieć – latami. Zdecydowanie nie jest to korzystne rozwiązanie, gdy zależy nam na czasie oraz na szybkiej gotówce.

Co w takim razie można zrobić, by przyśpieszyć procedurę sprzedaży domu jednorodzinnego? Jest na to prosty, bezpieczny i atrakcyjny sposób, a dokładnie skup domów, który chcemy Państwu zaproponować.   Działamy trochę na podobieństwo lombardu. Klient przedstawia nam swój dom na sprzedaż, my oceniamy – na podstawie profesjonalnej ekspertyzy – czy jesteśmy nim zainteresowani, a jeśli tak, to za jaką cenę.

Jeśli i klient zaakceptuje ustalone warunki, wówczas zamykamy transakcję, szybko załatwiamy wszelkie prawne formalności, a następnie, niemal od ręki, wypłacamy klientowi należne pieniądze.   Kiedy warto zwrócić się po pomoc do naszego skupu domów?

Co oferujemy naszym klientom?

Klientom korzystającym z opcji skupu domów jednorodzinnych przede wszystkim gwarantujemy, że w przypadku zainteresowania wykupem – a prawdopodobieństwo pozytywnej odpowiedzi jest bardzo duże – jesteśmy w stanie zaproponować pomoc prawną, uczciwą cenę oraz gotówkę wypłacaną niemal od ręki.

Cała procedura – od bezpłatnej wyceny, przez formalności, aż po wypłatę pieniędzy – potrafi zamknąć się nawet w trzech dniach. Wszystkie nasze działania są przejrzyste, bezpieczne i zawsze indywidualnie dobierane do każdego klienta.

Kiedy warto skorzystać z usług skupu domów?

Gdy dom został otrzymany w spadku, a spadkobierca chce go jak najszybciej spieniężyć,
Gdy dom z różnych powodów stanowi niewielką atrakcję dla potencjalnych kupców (np. konieczność remontu, zadłużenie nieruchomości), co z całą pewnością wpłynie na długość poszukiwań nowego właściciela,
Gdy dom ma zadłużona hipotekę, a właściciel nie jest w stanie spłacać zaciągniętego kredytu hipotecznego – dzięki skupowi domów można uniknąć egzekucji komorniczej,
Gdy z różnych powodów zależy nam na szybkiej sprzedaży nieruchomości lub szybkich pieniądzach na koncie.
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem: 58 500 80 83.
Nasza firma prowadzi działalność na terenie województwa pomorskiego głównie Gdańsk, Gdynia, Rumia.
Chętnie kupimy nieruchomości z innych terenów Polski.